סימון בלייזר 2017-06-05T12:07:33+03:00

חברת לדרמן בע"מ היתה חלוצה בארץ בתחום הסימון בלייזר ומובילה היום בכל סוגי הסימון בלייזר.

הלייזר נמצא היום בכל מקום בתעשיה ומחליף בקצב גובר את החריטה באמצעות כרסום בכל ענפי התעשיה. זהו סימון ללא כרסומים וללא צבע או דיו.

יתרונה העיקרי של טכנולוגית הסימון בקרן לייזר היא שאין צורך לדפון את החלק המסומן וכי קרן הלייזר היא מודוייקת מאוד. סימון לייזר מאפשר דיוק ברמה של מיקרונים, בין אם זה חריטה עמוקה או סימון קל של פני השטח. סימון בלייזר ניתן לביצוע לפני ציפוי או אחריו, בהתאם לדרישות הלקוח. סימון לייזר הוא גם מהיר מאוד, לעומת חריטה בכרסומת.

סימון לייזר "צובע" את החלקים ולרוב אין צורך במילוי צבע נוסף. החלקים הניתנים לסימון לייזר הם רבים ומגוונים: נירוסטה, אלומניום, ברזל, פליז, נחושת, זכוכית, פלסטיק, גומי ועוד.

מכיוון שקרן הלייזר היא כה מדוייקת ניתן לכרסם בלייזר חותמות פליז או פלדה לתעשיית התכשיטים, כל זה בדיוק מדהים. חותמות אלו מכילות את לוגו החברה או טקסט אחר בגודל של עשיריות המילימטר.

אנו מחזיקים בלדרמן גם ציר רביעי לסימון בלייזר של חלקים עגולים.
דוגמא לסימון לייזר כזה בחברתנו ניתן לצפות בלחיצה :

דוגמה א'

דוגמה ב'

אופטימלי לסימון בלייזר של מוצרים רפואיים, לתעשיה הבטחונית ולעיבוד שבבי.סימון לייזר , סימון בלייזר , חריטת לייזר , צריבת לייזר, צריבה סימון בלייזר, צריבה על חלקים,סימון חלקים בלייזר, לייזר, חריטה, סימון חלקים,חריטה בלייזר, חריתה בלייזר, מוצרי פרסום בלייזר, סימון לייזר מתקדם, צריבת לייזר

סימון בלייזר לתעשייה הבטחונית

סימון וחריטת לייזר על מגוון חומרים באמצעות מכונות לייזר YAG מהמתקדמות מסוגן.

  • ציר רביעי לסימון בלייזר של משטחים לא ישרים
  • סימון לייזר על כל סוגי המתכות, וכן על פלסטיק, גומי וזכוכית
  • דיוק מירבי לחלקים זעירים וכן חריטה בלייזר על תבניות ועצמים גדולים

  • סימון בלייזר על שטחים ישרים, עגולים והנדסיים

  • סימון בלייזר של ברקודים ומספרים רצים

סימון לייזר לתעשייה הרפואית

יצרני מכשור רפואי צריכים לסמן את המוצרים שלהם ממגוון סיבות: זיהוי החלקים, הוספת הוראות שימוש ואפשור מעקב אחר תהליך הייצור.

סימון לייזר בתעשייה הרפואית הוא אופטימלי מכיוון שסימון בלייזר הוא לא מחיק, בולט צ(שימוש חוזר במכשור לא פוגע בסימון) ועמיד בפני סטרליזציה של המכשור. לייזר יכול לסמן את המכשור במהירות וברמת בדיוק גבוהה. באמצעות התוכנות המתקדמות שברשותנו, ניתן לסמן אלפי חלקים, עם טקסט משתנה, ביעילות מרבית.

ניתן לסמן בלייזר ברקודים, במגוון סטנדרטים כגון Data Matrix, 128 code  וכן מספרים סידוריים. קודים אלו מאפשרים מעקב נוח ומהיר אחר החלקים השונים.

  • סימון לייזר על כל סוגי המתכות, וכן על פלסטיק, גומי וזכוכית
  • סימון בלייזר של ברקודים ומספרים רצים

סימון שלטים ופנלים

סימון מדויק בלייזר של שלטים ופנלים
סימון לייזר של פנלים – חריטה לנצח!

ללא צורך במילוי צבע, בהחלפת הסימונים כל מספר חודשים או שנים. סימון פנלים באמצעות חריטת לייזר הוא הסימון היחידי המבטיח עמידות מושלמת לפנל ולשלטים.
חברת לדרמן מסמנת את הפנלים של מפעלי הברום בים המלח. פנלים אלו נשלחים לכל רחבי העולם, דרך הים, ועמידותם של השלטים והסימונים מוכחת במסעם באוקיינוסים.
ניתן לחרוט גם תמונות באמצעות הלייזר. חריטה כזו בוצעה בפרוייקט העיר הלבנה בתל-אביב, בשלטים הפזורים ברחבי העיר.

  • יצור וסימון בלייזר של שלטי מתכת שמחזיקים לעד
  • עמידות בכל מזג אוויר
  • ייצור וסימון פנלים בלייזר בשילוב של חריטה ומילוי צבע